๑۩۞۩๑FreebuzZ๑۩۞۩๑
hi GUEST!!!!!!!!!!!

Welcome to FreeBuzz Team

Please register to have full access to the forum and be able to download stuff., stay with us..
lotfan baraye estefade az in anjoman site sabtenam konid baraye sabtenam kare shakhi lazem ni bokoni faghat miazni register sabtenam mikoni niazi be linke activate az email nis bad login mikoni
cheers
FreeBuzZ TeaM !

Bl4ck W4rning
๑۩۞۩๑FreebuzZ๑۩۞۩๑
hi GUEST!!!!!!!!!!!

Welcome to FreeBuzz Team

Please register to have full access to the forum and be able to download stuff., stay with us..
lotfan baraye estefade az in anjoman site sabtenam konid baraye sabtenam kare shakhi lazem ni bokoni faghat miazni register sabtenam mikoni niazi be linke activate az email nis bad login mikoni
cheers
FreeBuzZ TeaM !

Bl4ck W4rning
๑۩۞۩๑FreebuzZ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑۩۞۩๑FreebuzZ๑۩۞۩๑

๑۩۞۩๑aTTack۩ Defece۩Code۩ Security۩ Anonymous Hackers۩ FreeBuzz Team ๑۩۞۩๑

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» سلام علیک و رحمه الله...چه خبرا بچه ها؟
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby DARK Sat Apr 30, 2022 11:59 pm

» oon ghadima!!!
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby Inj3ctor Wed Aug 18, 2021 4:26 am

» need a source code of any server for university project help me for it
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby xerockss Sun Jun 09, 2019 10:28 pm

» New : Run Python based bots like Aurora, Blacksmith, VBOt in your Android Mobile
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby ltc_mkt Wed Feb 27, 2019 5:09 pm

» دوره ی اضافه کردن سکه به برنامه هایی همچون فالوور بگیر و ممبرگیر و ... (خریداری شده)
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby mr.pitza Mon Oct 01, 2018 8:10 pm

» hach any id f.a.c.e.b.o.o.k 2019
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby christian777 Sat Apr 21, 2018 4:41 am

» هديه للجميع 500 نك فلوود قديم شغالين 500 old ids flood free
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby christian777 Mon Apr 09, 2018 6:37 pm

» Freebuzz & Nimbuzz yadet bekheyr !
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby DARK Thu Apr 05, 2018 1:54 pm

» new flood 2018 فلود جديد يعمل على جميع انواع نكات لفلود القديمة والجديدة
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby christian777 Fri Oct 20, 2017 6:20 am

» STEALTH PROJECT WEB FLOOD NIMBUZZ
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby djsaim Sat Sep 30, 2017 8:51 pm

» XIO server & online bots
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby ltc_mkt Mon May 29, 2017 8:12 pm

» فریباز دوباره برمیگردد
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby Mer+sad Thu Apr 06, 2017 3:34 am

» Xio Server Updated Elite Version
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby lekshmi321 Wed Mar 29, 2017 11:35 am

» Join MulTi id nimbuzz 2016
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby sami-alarifi Mon Dec 05, 2016 3:09 am

» انجمن تیم امنیتی آنانیموس سکوریتی
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby shirsefat Thu Nov 17, 2016 6:12 pm

» Xio Server Latest Version
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby shirsefat Thu Nov 17, 2016 6:04 pm

» amooZesh kamele hack dar yek file pdf
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby shirsefat Fri Nov 11, 2016 2:23 am

» CRACKER IDS 2017 WORKING
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby abdo-osmana Sat Oct 29, 2016 1:43 am

» NEW ... ROOM ANTI CAPCHA 2017 DESTROY ROOMS V 4 BY AL-JOOOCKER@N.C
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby abdo-osmana Sat Oct 29, 2016 1:41 am

» NEW FLOOD ROOM AND PV 2017 ANTI CAPTCHA
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby abdo-osmana Sat Oct 29, 2016 1:30 am

» add new server Work 24 hours --- تحديث حسابات السيرفرات قم بــاضافه السيرفرات الجديده تعمل 24 ساعه
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby abdo-osmana Sat Oct 29, 2016 1:28 am

» new auto id maker
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby sandy_rawat Tue Oct 04, 2016 4:24 pm

» wonderful list id arbic for crucker اكبر ليستة ايملات تخمين جديدة
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby christian777 Sun Sep 25, 2016 12:59 am

» New Abdo Cobra Auto Id maker Source code working
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby Kash007 Sat Sep 24, 2016 10:26 pm

» 2000 id flood free
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby christian777 Sun Sep 18, 2016 3:54 am

» new ip address changer with crack@pishaash@n.c
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby cebecis Sat Sep 10, 2016 3:19 am

» تجسس على الخصوصية
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby majed5160 Thu Aug 25, 2016 3:26 am

» سلام دوستان من
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby majed5160 Wed Aug 24, 2016 3:10 am

» Trusted online server bots
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby bom Fri Aug 19, 2016 7:59 pm

» فلود جديد ناررررر
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby christian777 Sat Aug 13, 2016 10:12 am

» Receive Captcha in PVT C# and VB.NET source code available
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby wathk Thu Jul 28, 2016 3:01 am

» Attention nimbuzz users !
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby -namakul- Tue Jul 26, 2016 8:27 pm

» Salam man az karbqraye qadimiton hastam lotfan komakam konid :(
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby SALIJON* Sat Jul 23, 2016 6:34 pm

» Nimbuzz stylish ids for sale
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby msb Wed Jul 20, 2016 12:33 pm

» Nuke Mobileserver V9
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby launchar Tue Jul 19, 2016 1:51 pm

» help me please c sharp masters
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby launchar Tue Jul 19, 2016 1:39 pm

» salam be dostane qadimi hamgi join bedin bebinm kojain :P
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby ghaz_ghaz90 Sat Jul 09, 2016 12:22 am

» Xio Server Update
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby ghaz_ghaz90 Fri Jul 08, 2016 11:15 pm

» Xio Auto Capcha ID Maker ( FASTEST IDMAKER EVER)
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby karthik~ajay Thu Jul 07, 2016 10:59 pm

» All web defacers and SQLi hach
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby mitu143 Thu Jun 16, 2016 1:24 pm

» special daface pages FreeBuzz-Team
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby mitu143 Thu Jun 16, 2016 12:59 pm

» Meet A Stranger Room Advertizer BoT
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby lekshmi321 Sun Jun 05, 2016 5:14 pm

» NEW STEALTH PROJECT WEB FLOOD NIMBUZZ
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby gentarbumi Sun Apr 24, 2016 10:08 pm

» Moving the write using HTML تحريك الكتابة باستخدام جافا سكرييت
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby faris.jra7 Sat Apr 23, 2016 11:40 pm

» فلود غرف النيمباز
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby saeid Sat Apr 16, 2016 12:43 am

» How to Show Hidden Files and Folders In Windows 7
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby i_am~the_best Fri Apr 15, 2016 8:45 am

» How to Earn Money Online From PTC Sites
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby i_am~the_best Fri Apr 15, 2016 8:43 am

» Create Id and Chat
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby star.iraq Sun Apr 10, 2016 2:51 pm

» Addlist DC + hanger + remote v2.0
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby oye Tue Apr 05, 2016 9:18 am

» XIO ADD FLOOD V.2
Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeby lekshmi321 Fri Mar 25, 2016 8:37 pm

Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Keywords
maziar socket bigwizard groupchat star visual mashkook code Quiz shrek Jabber allstar amozesh bombotmod info source flooder changer famous prime 2017 hexagora hidden Freebuzz change ehsan
Frb Upload Center

Matalebe khandani

Go down 
+3
fbi.hararat
avaze-bikasi
KinG_MasteR
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

ASL : King

Matalebe khandani - Page 3 Empty
PostSubject: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Sep 14, 2012 2:43 am

First topic message reminder :

چقدر دلتنگتم... اونقدر که گاهی باورم نمی شه آدم بتونه برای کسی اینقدر دلتنگ باشه و در ظاهر...

خستم از اینهمه صدا نکردن اسمت، از اینهمه سلام های تهی . از اینکه حتی یرای یک ثانیه هم نگاهت را از دلتنگیم دریغ می کنی... از خداحافظی های نکرده !!!!! از تکرار نشدن حتی ذره ای از خاطره هام، از اینهمه دوری و سردی و از این ثانیه های بی رحم. از این همه حر فهایی که در دلم دارم و با اولین نگاه در چشمانت همه از یادم میرود

گاهی از اینهمه قدرت تحمل خودم لجم می گیره... از کنترل فکرم ، و گاهی از دست خودم اونقدر اعصابم خورد می شه که... به گذشت این مدت که فکر می کنم می فهمم که گاهی باید آدم به عواقب احتمالی کارش فکر نکنه و همه چیزو به عزیزترین آدم زندگیشم بگه، سکوت نکنه و اشک نریزه، بتونه بهش بگه که ...... ، بهش نشون بده که آدم میتونه تو زندگیش یکم دلرحم باشه یا حداقل خودشو دلرحم نشون بده... می دونم با سکوت و اشک نمی شود به کسی ثابت کرد که دوستش داری، بلکه بیخودی خودتو ضعیف نشون می دی و محتاج یه رابطه،! خوب بودن و ثابت کردن دوست داشتن به این نیست که همیشه فقط بخوای آروم باشی و صبور و بخوای دوست داشته باشی. گاهی باید بخاطر دوست داشنتت، دوری و ناراحتی و عین خودش رفتار کردن رو تحمل کنی تا بخودش بیاد، اما می دونم که سکوت من تا ابد ذره ای حرف روی لبای اون نمیاره . کاش زمان به عقب برمی گشت و می شد جبران کارای نکرده و کرده رو کرد. اما افسوس که...

نمی دانم شاید اگر من هم جای تو بودم از این همه علائم و شواهد هرگز نمی فهمیدم که کسی هست که شب،روز و تمام ساعات به فکرم است اما این را میدانم که اگر بفهمم حتی یک لحظه هم محبتم را بر او دریغ نخواهم کرد حتی اگر دوستش نداشته باشم . محبت حتما نباید ابراز احساسات متقابل باشد . کافی است فقط به او بگویی که می دانی چه می کشی . همین برای او دنیایی است . ( برای من که هست ) . امیدوارم روزی احساسم را بفهمی که دیر نباشد .

امشب هر چقدر می خوام بنویسم کلمات یادم می ره انگار فقط دوست دارم بهشون فکر کنم و نوشته نشن! کلی حرف هست که ننوشتم و کلی فکر و تجربه که نمی دونم فرصتی برای دوباره عمل کردن دارم یا نه... اما بهر حال این روزها تنها چیزی که آرومم می کنه اینه که بعد گذشت این همه روز و شاید بهتره بگم سال! بهم ثابت شده که واقعا دوست دارم و یه حس زودگذر نبوده و نیست اما کاش یک ذره درکم می کردی و سنگ نبودی .

دوستت دارم . بفهم تا جان از روحم نرفته .
Back to top Go down

AuthorMessage
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeWed Sep 26, 2012 10:31 pm

يه مرد ۸۰ ساله ميره پيش دكترش براي چك آپ. دكتر ازش در مورد وضعيت فعليش مي پرسه و پيرمرد با غرور جواب ميده:

هيچوقت به اين خوبي نبودم. تازگيا با يه دختر ۲۵ ساله ازدواج كردم و حالا باردار شده و كم كم داره موقع زايمانش ميرسه. نظرت چيه دكتر؟

دكتر چند لحظه فكر ميكنه و ميگه: خب… بذار يه داستان برات تعريف كنم. من يه نفر رو مي شناسم كه شكارچي ماهريه. اون هيچوقت تابستونا رو براي شكار كردن از دست نميده. يه روز كه مي خواسته بره شكار از بس عجله داشته اشتباهي چترش رو به جاي تفنگش بر ميداره و ميره توي جنگل. همينطور كه ميرفته جلو يهو از پشت درختها يه پلنگ وحشي ظاهر ميشه و مياد به طرفش. شكارچي چتر رو به طرف پلنگ نشونه مي گيره و ….. بنگ! پلنگ كشته ميشه و ميفته روي زمين!

پيرمرد با حيرت ميگه: اين امكان نداره! حتماً يه نفر ديگه پلنگ رو با تير زده!

دكتر يه لبخند ميزنه و ميگه: دقيقاً منظور منم همين بود
Back to top Go down
antiuser
T-SBD
T-SBD
antiuser

ASL : Not specified

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeWed Sep 26, 2012 10:33 pm

Matalebe khandani - Page 3 26avaqoywj7ktet36uwf

خیلی پیش اومد خودمو به سرماخوردگی زدم که مدرسه نرم … اما من هنوز موندم اون دکتری که منو معاینه می کرد و می گفت: مریضی و چند جور قرص و دوا می نوشت تا خوب بشم، مدرکشو از کجا گرفته بود!
- آخه من نمی دونم این W چیه تو لغات این دهه هفتادیا و هشتادیا … می نویسن …ba W she, a Wre, ba Wba کی مدرسه ها باز میشه راحت شیم
- معلوم نیست این درس عبرت چند واحده، لامصب تموم نمیشه
- از کلید محترم «پ» در کیبورد می خواهیم یه جارو مشخص کنه واسه خودش و همیشه همونجا بتمرگه که تو هر کامپیوتری جاش عوض نشه
- ولی خداییش بیاییم ظاهربین نباشیم. بعضیا ممکنه در ظاهر بی شعور به نظر بیان اما وقتی باشون می گردیم و بیشتر می شناسیمشون می بینیم که باطنن هم بی شعورن!
- وقتی پشت آیفون می پرسیه «کیه؟» ۹۵ درصد مردم میگن «باز کن»، ۵ درصد باقیمونده هم میگن «منم»
- یکی از اشتباهاتمون اینه که گاهی کسایی رو تو زندگیمون راه می دیم که تو طویله راهشون نمی دن
- خیلی دوست دارم یکی از استادام رو در حال خنده تو خیابو ببینم، برم پیشش بگم «چیز خنده داری هست بگو ما هم بخندیم!»
- خوش به سعادت این نسل جدید که کلی سرگرمی دارن. والا سرگرمی نسل ما یه چرخ گوشت بود که دستمون رو می کردیم توش دستمون تا زانو قطع می شد! بعدش کانال پنج برنامه در شهر نشونمون می داد کلی حال می کردیم
- آی فون ۵ هم اومد و تو نیومدی، خاک بر سرت
- تو خیابون یه تصادف شده بود. همه جمع شده بودن. منم برای اینکه صحنه رو از نزدیک ببینم از اون ور داد زدم گفتم «برید کنار، برید کنار من پدرشم» وقتی که رسیدم دیدم اونی که تو خیابون افتاده الاغه!
- سال ها گذشت و گذشت و گذشت و ساندیس ها کماکان تولید شدند و تولیدکنندگان نوشتند از «اینجا» باز کنید و مردم همچنان از «آنجا» باز کردند!
- اینایی که از پاییز بد میگن، بعدازظهرای پاییزی نرفتن تو حیاط خلوت بشینن، یه استکان نسکافه بخورن که بفهمن پاییز یعنی چی
- طرف شش ماهه دماغشو عمل کرده هنوز چسب میزنه! اینا همونان که برچسب تلویزیون و مایکروفر و پلاستیک صندلی ماشیناشون رو نمی کنن
- ترسناکترین لحظه دنیا لحظه ای که سوار یه تاکسی خالی می شید و راننده دیگه مسافری سوار نمی کنه. حتی مسافرایی که هم مسیر شما هستن!
- ته دیگ طلایی رنگ خوشمزه هم نشدیم دو نفر سرمون دعوا کنند. شلغم نشدیم یکی کوفتمون کنه خوب شه. ویرگول هم نشدیم هر کی بهمون رسید مکث کنه. بچه مردم هم نشدیم ملت ما رو الگوی بچه هاشون قرار بدن. قره قوروتم نشدیم دهن همه رو آب بندازیم
- هیچ لذتی بالاتر از این نیست که یه تیکه از سرعتگیر کنده شده باشه و آدم بتونه دوتا چرخ ماشینشو از اونجا رد کنه
- غیرممکنه توی مدرسه های اینجا درس خونده باشی و این جمله رو نشنیده باشی: «ببینید همه تون صفر بشین، یه دوزاری از حقوق من کم نمی کنن، همه تون ۲۰ هم بشید یه دوزاری به حقوق من اضافه نمی کنن!»
- یه همسایه پیری داریم، کلیپ کامران و هومن و دیده میگه چقدر این زن و شوهر بهم میان!
- اگر زن ها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!
- حساب کنید قیافه دخترای دوران حافظ و سعدی چه جوری بوده که خال کنج لب یار آپشن محسوب می شده!
- این یکی رو هیچ وقت نفهمیدم واسه چی یاد گرفتم. می خوام بدونم کسی هست «ب.م.م» و «ک.م.م» (ریاضی) در طول زندگیش به دردش خورده باشه؟
- اتاقمو تمیز کردم هر چی بشقاب و دستمال کف اتاق بود بردم. حالا نیم ساعته دوتا هسته میوه تو دهنمه جایی ندارم بندازم
- پیر شدم آخرش نفهمیدم کاربرد مداد سفید تو جعبه مداد رنگی چی بود
- به یک کبری جهت پاره ای از تصمیمات نیازمندیم
- شبا وقتی سوار تاکسی می شم به این فکر می کنم که مثلا رمز عابربانکمو چی بگم به راننده یا اگه پیچید تو فرعی چجوری در ماشینو باز کنم بپرم بیرون
- این روزا آدم جرات نداره با یکی درد دل کنه. یارو تا بهت ثابت نکنه از تو بدبخت تره ولت نمی کنه
- از مزخرف ترین اتفاقات نصفه شبا، این صدای شکسته شدن قولنج وسایل خونه ست. مخصوصا تلویزیون و وسایل چوبی هی شبا قولنج شون می شکنه، آدم لوزالمعده اش میاد تو حلقش!
- ماکارونی عزیز
با سلام
لطفا از قیمه یاد بگیر. اونم مثل تو نارنجیه ولی دور دهنمونو به شعاع پنجاه سانت رنگ آمیزی نمی کنه!
- نسل ما جوراب زنونه مشکی آویزون به شیر حموم دیده
- می خوام گلکسی نوت بخرم، نه به خاطر امکاناتش، نه به خاطر کیفیتش بلکه به خاطر سایزش. آخه تنها گوشی موجود دربازاره که از سوراخ توالت رد نمیشه! یعنی عمرا بیفته توی چاه
- این آینه آسانسور معلوم نیست چه نیرویی توش نهفته که آدمو وادار به شکلک درآوردن می کنه
- وراثت چیزی است که وقتی بچه تون از خودش نبوغ در می کنه بهش اعتقاد پیدا می کنید.
- کاش می شد فهم و شعور را سهمیه بندی کرد. حداقل بعضی ها ماهی ۶۰ لیتر شعور بهشون تزریق می شد.
- سوالات رایج مربوط به موبایل:
سال ۷۶: آنتن دهیش چطوره؟
سال ۷۹: چقدر شارژ نگه می داره؟
سال ۸۲: دوربینم داره؟
سال ۸۵: دوربینش چند مگاپیکسله؟ صداش چطوره؟
سال ۸۸: تاچه؟ یا از این معمولیاس؟
سال ۹۱: آندرویده؟
سال ۹۴: اخلاقش چطوره؟!
سال ۱۴۰۰: درکت می کنه یا نه؟
سال ۱۴۰۳: به اندازه کافی بهت توجه می کنه؟ یا می خوای باهاش بهم بزنی؟

Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeWed Sep 26, 2012 10:38 pm

شخصي به نام پل یك دستگاه اتومبیل سواری به عنوان عیدی از برادرش دریافت كرده بود. شب عید هنگامی كه پل از اداره اش بیرون آمد متوجه پسر بچه شیطانی شد كه دور و بر ماشین نو و براقش قدم می زد و آن را تحسین می كرد. پل نزدیك ماشین كه رسید پسر پرسید: " این ماشین مال شماست ، آقا؟"
پل سرش را به علامت تائید تكان داد و گفت: برادرم به عنوان عیدی به من داده است". پسر متعجب شد و گفت: "منظورتان این است كه برادرتان این ماشین را همین جوری، بدون این كه دیناری بابت آن پرداخت كنید، به شما داده است؟ آخ جون، ای كاش..."
البته پل كاملاً واقف بود كه پسر چه آرزویی می خواهد بكند. او می خواست آرزو كند. كه ای كاش او هم یك همچو برادری داشت. اما آنچه كه پسر گفت سرتا پای وجود پل را به لرزه درآورد:
" ای كاش من هم یك همچو برادری بودم."
پل مات و مبهوت به پسر نگاه كرد و سپس با یك انگیزه آنی گفت: "دوست داری با هم تو ماشین یه گشتی بزنیم؟"
"اوه بله، دوست دارم."
تازه راه افتاده بودند كه پسر به طرف پل بر گشت و با چشمانی كه از خوشحالی برق می زد، گفت: "آقا، می شه خواهش كنم كه بری به طرف خونه ما؟"
پل لبخند زد. او خوب فهمید كه پسر چه می خواهد بگوید. او می خواست به همسایگانش نشان دهد كه توی چه ماشین بزرگ و شیكی به خانه برگشته است. اما پل باز در اشتباه بود.. پسر گفت: " بی زحمت اونجایی كه دو تا پله داره، نگهدارید."
پسر از پله ها بالا دوید. چیزی نگذشت كه پل صدای برگشتن او را شنید، اما او دیگر تند و تیـز بر نمی گشت. او برادر كوچك فلج و زمین گیر خود را بر پشت حمل كرده بود. سپس او را روی پله پائینی نشاند و به طرف ماشین اشاره كرد :
" اوناهاش، جیمی، می بینی؟ درست همون طوریه كه طبقه بالا برات تعریف كردم. برادرش عیدی بهش داده و او دیناری بابت آن پرداخت نكرده. یه روزی من هم یه همچو ماشینی به تو هدیه خواهم داد ... اونوقت می تونی برای خودت بگردی و چیزهای قشنگ ویترین مغازه های شب عید رو، همان طوری كه همیشه برات شرح می دم، ببینی."
پل در حالی كه اشكهای گوشه چشمش را پاك می كرد از ماشین پیاده شد و پسربچه را در صندلی جلوئی ماشین نشاند. برادر بزرگتر، با چشمانی براق و درخشان، كنار او نشست و سه تائی رهسپار گردشی فراموش ناشدنی شدند
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeWed Sep 26, 2012 10:44 pm

دوش ديدم كفتري نر روي بام/ ماده اي را ديد و گفتا بغبغو /ماده اما با هزاران كبروناز/ در جوابش گفت امشب نغنغو /بعد يك ساعت پشيمان گشت و رفت/ پيش نر گفتا كه اينك بغبغو /نر بگفتا دير شد ديگر شما /ناز فرمودي و ما هم جغجغو
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeSat Sep 29, 2012 2:53 pm

باز هم میخواهم بنویسم

از مهمانی دیشب من و دل ،

که بی شک جای تو خالی بود !

از مستی و بی قراری ام ،

که نگاهم در عطش دیدار تو بود !

از نقاشی کلمات بر بوم دلم ،

که واژه ها برای بیان حرف دلم حقیر بود !

از همه چیز که دست به دست هم داده بودند

تا دوباره قلم را بردارم ، با او آشتی کنم

و اینها همه به خاطر تو بود !

برای تو ...

به راستی تو کیستی؟!

تو کیستی که دنیایم را

در هاله ی چشمانت می بینم

اگر دور از تو باشم ،

نهال وجودم پرپر می شود ...

و اگر با تو باشم ،

از لحظه های سرد تنهایی می گریزم

و به تو پناه می آورم ...

نمی دانم ...!

ای کاش ،

ای کاش تو نی بود !

از نقاشی کلمات بر بوم دلم ،

که واژه ها برای بیان حرف دلم حقیر بود !

از همه چیز که دست به دست هم داده بودند

تا دوباره قلم را بردارم ، با او آشتی کنم

و اینها همه به خاطر تو بود !

برای تو ...

به راستی تو کیستی؟!

تو کیستی که دنیایم را

در هاله ی چشمانت می بینم

اگر دور از تو باشم ،

نهال وجودم پرپر می شود ...

و اگر با تو باشم ،

از لحظه های سرد تنهایی می گریزم

و به تو پناه می آورم ...

نمی دانم ...!

ای کاش ،

ای کاش تو نیز دلتنگم باشی ...

ای کاش تو نیز عشقت را به من هدیه دهی

تا من تمام روزهای زندگیم را ،

بدون هیچ واهمه ای به پای تو بریزم...
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeSat Sep 29, 2012 2:54 pm

عشق یعنی راه رفتن زیر باران

عشق یعنی من می روم تو بمان

عشق یعنی آن روز وصال

عشق یعنی بوسه ها در طوله سال

عشق یعنی پای معشوق سوختن

عشق یعنی چشم را به در دوختن

عشق یعنی جان می دهم در راه تو

عشق یعنی دستانه من دستانه تو

عشق یعنی مریمم دوستت دارم تورو

عشق یعنی می برم تا اوج تورو

عشق یعنی حرف من در نیمه شب

عشق یعنی اسم تو واسم میاره تب

عشق یعنی انقباظو انبصاط

عشق یعنی درده من درده کتاب

عشق یعنی زندگیم وصله به توست

عشق یعنی قلب من در دست توست

عشق یعنی عشقه من زیبای من

عشق یعنی عزیزم دوستت دارم
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeSat Sep 29, 2012 2:55 pm

چقدر فاصله اینیجاست بین آدم ها

چقدر عاطفه تنهاست بین آدم ها

كسی به حال شقایق دلش نمی سوزد

و او هنوز شكوفاست بین آدم ها

كسی به خاطرپروانه ها نمی میرد

تب غرور چه بالاست بین آدم ها

و ازصدای شكستن كسی نمی شكند

چقدر سردی وغوغاست بین آدم ها

میان كوچه دل ها فقط زمستانست

هجوم ممتد سرد ماست بین آدم ها

زمهربانی دل ها دگر سراغی نیست

چقدر قحطی رویاست بین آدم ها

كسی به نیت دل ها دعا نمی خواند

غروب زمزمه پیداست بین آدم ها

و حال آینه را هیچ كس نمی پرسد

همیشه غرق مدا راست بین آدم ها

غریب گشتن احساس درد سنگینی ست

و زندگی چه غم افزارست بین آدم ها

مگر كه كلبه دل ها چقدر جا دارد؟

چقدر راز و معماست بین آدم ها

سلام آبی دریا بدون پاسخ ماند

سكوت ، گرم تماشاست بین آدم ها

چه ماجرای عجیبی ست این تپیدن دل

و اهل عشق چه رسواست بین آدم ها

چه می شود همه از جنس آسمان باشیم؟

طلوع عشق چه زیباست بین آدم ها

میان این این همه گل های ساكن اینجا

چقدر پونه شكیباست بین آدم ها

تمام پنجره ها بی قرار بارانند

چقدر خشكی و صحراست بین آدم ها

و كاش صبح ببینم كه باز مثل قدیم

نیاز و مهر و تمناست بین آدم ها

بهار كردن دل ها چه كار دشواریست

و عمر شوق،چه كوتاست بین آدم ها

میان تك تك لبخندها غمی سرخ ست

و غم به وسعت یلداست بین آدم ها

به خاطر تو سرودم چرا كه تنها تو

دلت به وسعت دریاست بین آدم ها

text by ostade bozorgam maryame heydarzadeh
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 12:08 pm

به كسي كه دوستش داري بگو كه چقدر بهش علاقه داري

و چقدر در زندگي براش ارزش قائل هستي

چون زماني كه از دستش بدي،

مهم نيست كه چقدر بلند فرياد بزني

اون ديگر صدايت را نخواهد شنيد
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 12:09 pm

کاش.......

کاش صدای هق هق گریه ام را باد به تو می رساند…

تا بدانی که بی تو چه میکشم

کاش قاصدک به تو می گفت که در غیاب تو

رودی از اشک به راه انداخته ام….

و کاش پرنده ی سوخته بال عاشق از جانب من

به تو این n
تا بدانی که بی تو چه میکشم

کاش قاصدک به تو می گفت که در غیاب تو

رودی از اشک به راه انداخته ام….

و کاش پرنده ی سوخته بال عاشق از جانب من

به تو این پیغام را می رساند که:

امید و آرزوهایم بی تو آهسته آهسته

در حال فرو ریختن است
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 12:09 pm

من که تسبیح نبودم ، تو مرا چرخاندی

مشت بر مهره تنهایی من پیچاندی

ذکرها گفتی و بر گفته خود خندیدی

از همین نغمه تاریک مرا ترساندی

برلبت نام خدا بود، خدا شاهد ماست

...بر لبت نام خدا بود و مرا رقصاندی

قلب صد پاره من مهره صد دانه نبود

تو ولی گشتی و این گمشده را لرزاندی

جمع کن رشته ایمان دلم پاره شدست

من که تسبیح نبودم ، تو چرا چرخاندی؟
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 12:11 pm

بی تو

به تو عادت کرده بودم
ای به من نزدیک تر از من
ای حضورم از تو تازه
ای نگاهم از تو روشن
به تو عادت کرده بودم
مثل گلبرگی به شبنم
مثل عاشقی به غربت
مثل مجروحی به مرهم
لحظه در لحظه عذابه
لحظه های من بی تو
تجربه کردن مرگه
زندگی کردن بی تو
من که در گریزم از من
به تو عادت کرده بودم
از سکوت و گریه شب
به تو حجرت کرده بودم
با گل و سنگ و ستاره
از تو صحبت کرده بودم
خلوت خاطره هامو
با تو قسمت کرده بودم
خونه لبریز سکوته
خونه از خاطره خالی
من پر از میل زوالم
عشق من تو در چه حالی؟
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 12:13 pm

می خواهم امشب از ماه قول بگیرم که هر وقت دلم برایت تنگ شد

در دایره حضورش تو را به من نشان دهد

می خواهم امشب با رازقی ها عهد ببندم

هر وقت دلم هوای تو را کرد

عطر حضور مهربان تو را با من هم قسمت کنند

می خواهم امشب با دریای خاطره ها قرار بگذارم

که هروقت امواج پر تلاطم یادها

خواستند قایق احساس مرا بشکنند

دست امید و آرزوی تو مرا نجات دهد

می خواهم امشب با تمام قلب هایی که

احساس مرا می فهمند و می شنوند

پیمان ببندم که هر وقت صدای قلب بی قرار مرا هم شنیدند

عشقم را سوار بر ضربانهای بی تابی به تو برسانند....
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 12:16 pm

چه رسم جالبی است :

محبتت را میگذارند پای احتیاجت

صداقتت را میگذارند پای سادگی ات

سکوتت را میگذارند پای نفهمی ات

نگرانی ات را میگذارند پای تنهایی ات

وفاداری ات را پای بی کسی ات

و آنقدر تکرار میکنند که باورت بشود

که تنهایی و بی کس ومحتاج...........
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 12:17 pm

باید کمک کنی ، کمرم را شکسته اند

بالم نمی دهند ، پرم را شکسته اند

نه راه پیش مانده برایم نه راه پس

پل های امن ِ پشت سرم را شکسته اند

هم ریشه های پیر مرا خشک کرده اند

هم شاخه های تازه ترم را شکسته اند

حتی مرا نشان خودم هم نمی دهند

آیینه های دور و برم را شکسته اند

گل های قاصدک خبرم را نمی برند

پای همیشه ی سفرم را شکسته اند

حالا تو نیستی و دهان های هرزه گو

با سنگ ِ حرف ِ مُفت ،دلم را شکسته اند
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 12:19 pm

ای طلوع اولین عشق

ای رفیق آخر من

به سلامت سفرت خوش

ای یگانه یاور من

مقصدت هر جا که باشه هر جای دنیا که باشی

اون ور مرز شقایق پشت لحظه ها که باشی

خاطرت باشه که قلبت سپر بلای من بود

تنها دست تو رفیق دست بی ریای من بود
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 1:21 pm

terkondi dash
Sad
Back to top Go down
Unkn0wn
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
Unkn0wn

Nimbuzz Id : -

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 4:52 pm

nice mehti
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 26, 2012 9:19 pm

پناهم می دهی امشب؟
.
سلام ای چشم بارانی ! پناهم می دهی امشب ؟
سوالم را که می دانی ! پناهم می دهی امشب ؟
.
منم آن آشنای سالیان گریه و لبخند
و امشب رو به ویرانی ، پناهم می دهی امشب ؟
.
میان آب و گل رقصان ، میان خار و گل خندان
در آن آغوش نورانی ، پناهم می دهی امشب ؟
.
دل و دین در کف یغما و من تنها و من تنها…
در این هنگام رو حانی ، پناهم می دهی امشب ؟
.
به ظلمت رهسپار نور و از میراث هستی دور
در آن اسرار پنهانی ، پناهم می دهی امشب ؟
.
رها از همت بودن ، رها از بال و پر سودن
رها از حد انسانی ، پناهم می دهی امشب ؟
.
نگاهت آشنا با دل ، کلامت گرمی محفل
تو از چشمم چه می خوانی ؟ پناهم می دهی امشب ؟
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

PostSubject: Re: Matalebe khandani   Matalebe khandani - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 26, 2012 9:21 pm

عشق، تصمیم قشنگی ست، بیا عاشق شو
نه اگر قلب تو سنگی ست، بیا عاشق شو
آسمان زیر پروبال نگاهت آبی ست
شوق پرواز تو رنگی ست، بیا عاشق شو

.
ناگهان حادثه ی عشق، خطر کن، بشتاب خوب من
این چه درنگی ست، بیا عاشق شو
با دل موش، محال است که عاشق گردی
عشق، تصمیم پلنگی ست، بیا عاشق شو
تیز هوشان جهان، برسر کار عشقند
عشق، رندی است، زرنگی ست،بیا عاشق شو
کاش در محضر دل بودی و میدیدی