๑۩۞۩๑FreebuzZ๑۩۞۩๑
hi GUEST!!!!!!!!!!!

Welcome to FreeBuzz Team

Please register to have full access to the forum and be able to download stuff., stay with us..
lotfan baraye estefade az in anjoman site sabtenam konid baraye sabtenam kare shakhi lazem ni bokoni faghat miazni register sabtenam mikoni niazi be linke activate az email nis bad login mikoni
cheers
FreeBuzZ TeaM !

Bl4ck W4rning
๑۩۞۩๑FreebuzZ๑۩۞۩๑
hi GUEST!!!!!!!!!!!

Welcome to FreeBuzz Team

Please register to have full access to the forum and be able to download stuff., stay with us..
lotfan baraye estefade az in anjoman site sabtenam konid baraye sabtenam kare shakhi lazem ni bokoni faghat miazni register sabtenam mikoni niazi be linke activate az email nis bad login mikoni
cheers
FreeBuzZ TeaM !

Bl4ck W4rning
๑۩۞۩๑FreebuzZ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑۩۞۩๑FreebuzZ๑۩۞۩๑

๑۩۞۩๑aTTack۩ Defece۩Code۩ Security۩ Anonymous Hackers۩ FreeBuzz Team ๑۩۞۩๑

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» سلام علیک و رحمه الله...چه خبرا بچه ها؟
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby DARK Sat Apr 30, 2022 11:59 pm

» oon ghadima!!!
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby Inj3ctor Wed Aug 18, 2021 4:26 am

» need a source code of any server for university project help me for it
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby xerockss Sun Jun 09, 2019 10:28 pm

» New : Run Python based bots like Aurora, Blacksmith, VBOt in your Android Mobile
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby ltc_mkt Wed Feb 27, 2019 5:09 pm

» دوره ی اضافه کردن سکه به برنامه هایی همچون فالوور بگیر و ممبرگیر و ... (خریداری شده)
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby mr.pitza Mon Oct 01, 2018 8:10 pm

» hach any id f.a.c.e.b.o.o.k 2019
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby christian777 Sat Apr 21, 2018 4:41 am

» هديه للجميع 500 نك فلوود قديم شغالين 500 old ids flood free
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby christian777 Mon Apr 09, 2018 6:37 pm

» Freebuzz & Nimbuzz yadet bekheyr !
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby DARK Thu Apr 05, 2018 1:54 pm

» new flood 2018 فلود جديد يعمل على جميع انواع نكات لفلود القديمة والجديدة
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby christian777 Fri Oct 20, 2017 6:20 am

» STEALTH PROJECT WEB FLOOD NIMBUZZ
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby djsaim Sat Sep 30, 2017 8:51 pm

» XIO server & online bots
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby ltc_mkt Mon May 29, 2017 8:12 pm

» فریباز دوباره برمیگردد
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby Mer+sad Thu Apr 06, 2017 3:34 am

» Xio Server Updated Elite Version
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby lekshmi321 Wed Mar 29, 2017 11:35 am

» Join MulTi id nimbuzz 2016
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby sami-alarifi Mon Dec 05, 2016 3:09 am

» انجمن تیم امنیتی آنانیموس سکوریتی
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby shirsefat Thu Nov 17, 2016 6:12 pm

» Xio Server Latest Version
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby shirsefat Thu Nov 17, 2016 6:04 pm

» amooZesh kamele hack dar yek file pdf
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby shirsefat Fri Nov 11, 2016 2:23 am

» CRACKER IDS 2017 WORKING
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby abdo-osmana Sat Oct 29, 2016 1:43 am

» NEW ... ROOM ANTI CAPCHA 2017 DESTROY ROOMS V 4 BY AL-JOOOCKER@N.C
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby abdo-osmana Sat Oct 29, 2016 1:41 am

» NEW FLOOD ROOM AND PV 2017 ANTI CAPTCHA
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby abdo-osmana Sat Oct 29, 2016 1:30 am

» add new server Work 24 hours --- تحديث حسابات السيرفرات قم بــاضافه السيرفرات الجديده تعمل 24 ساعه
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby abdo-osmana Sat Oct 29, 2016 1:28 am

» new auto id maker
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby sandy_rawat Tue Oct 04, 2016 4:24 pm

» wonderful list id arbic for crucker اكبر ليستة ايملات تخمين جديدة
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby christian777 Sun Sep 25, 2016 12:59 am

» New Abdo Cobra Auto Id maker Source code working
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby Kash007 Sat Sep 24, 2016 10:26 pm

» 2000 id flood free
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby christian777 Sun Sep 18, 2016 3:54 am

» new ip address changer with crack@pishaash@n.c
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby cebecis Sat Sep 10, 2016 3:19 am

» تجسس على الخصوصية
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby majed5160 Thu Aug 25, 2016 3:26 am

» سلام دوستان من
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby majed5160 Wed Aug 24, 2016 3:10 am

» Trusted online server bots
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby bom Fri Aug 19, 2016 7:59 pm

» فلود جديد ناررررر
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby christian777 Sat Aug 13, 2016 10:12 am

» Receive Captcha in PVT C# and VB.NET source code available
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby wathk Thu Jul 28, 2016 3:01 am

» Attention nimbuzz users !
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby -namakul- Tue Jul 26, 2016 8:27 pm

» Salam man az karbqraye qadimiton hastam lotfan komakam konid :(
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby SALIJON* Sat Jul 23, 2016 6:34 pm

» Nimbuzz stylish ids for sale
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby msb Wed Jul 20, 2016 12:33 pm

» Nuke Mobileserver V9
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby launchar Tue Jul 19, 2016 1:51 pm

» help me please c sharp masters
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby launchar Tue Jul 19, 2016 1:39 pm

» salam be dostane qadimi hamgi join bedin bebinm kojain :P
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby ghaz_ghaz90 Sat Jul 09, 2016 12:22 am

» Xio Server Update
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby ghaz_ghaz90 Fri Jul 08, 2016 11:15 pm

» Xio Auto Capcha ID Maker ( FASTEST IDMAKER EVER)
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby karthik~ajay Thu Jul 07, 2016 10:59 pm

» All web defacers and SQLi hach
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby mitu143 Thu Jun 16, 2016 1:24 pm

» special daface pages FreeBuzz-Team
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby mitu143 Thu Jun 16, 2016 12:59 pm

» Meet A Stranger Room Advertizer BoT
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby lekshmi321 Sun Jun 05, 2016 5:14 pm

» NEW STEALTH PROJECT WEB FLOOD NIMBUZZ
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby gentarbumi Sun Apr 24, 2016 10:08 pm

» Moving the write using HTML تحريك الكتابة باستخدام جافا سكرييت
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby faris.jra7 Sat Apr 23, 2016 11:40 pm

» فلود غرف النيمباز
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby saeid Sat Apr 16, 2016 12:43 am

» How to Show Hidden Files and Folders In Windows 7
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby i_am~the_best Fri Apr 15, 2016 8:45 am

» How to Earn Money Online From PTC Sites
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby i_am~the_best Fri Apr 15, 2016 8:43 am

» Create Id and Chat
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby star.iraq Sun Apr 10, 2016 2:51 pm

» Addlist DC + hanger + remote v2.0
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby oye Tue Apr 05, 2016 9:18 am

» XIO ADD FLOOD V.2
mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeby lekshmi321 Fri Mar 25, 2016 8:37 pm

Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Keywords
mashkook visual source Quiz famous allstar shrek code flooder 2017 amozesh ehsan bigwizard info change bombotmod socket hidden groupchat changer maziar prime Freebuzz Jabber hexagora star
Frb Upload Center

mosahebete shahin najafi new

Go down 
5 posters
AuthorMessage
imanking
Badbuzzer
Badbuzzer
imanking

ASL : (-.-),(-.-)@n.c

mosahebete shahin najafi new Empty
PostSubject: mosahebete shahin najafi new   mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeTue Jun 05, 2012 9:29 pm

[size=16]اشپیگل : آقای نجفی شما حالا نزدیک به 3 هفته است که پنهان شده اید. با زندگی روزمره چه می کنید ؟

نجفی : من میخونم ، مینویسم ، گیتارم رو با خودم دارم. من به تهدید اصلا فکر نمیکنم.

اشپیگل : آیا کسی شما رو ملاقات کرده ؟
نجفی : نه ، هیچکس. فقط مدیر برنامه هام و آقای Wallraff.
اشپیگل : شما در آلمان ازدواج کردید. برخورد خانواده شما با این شرایط چه بود ؟
نجفی : دشواره ، ترجیح میدم بیشتر در این مورد حرف نزدم.
اشپیگل : آیا با خانواده تان در ایران تماسی گرفته اید ؟
نجفی : با چند تا از دوستانم تماس داشتم. اونها مشکلی خاصی نداشتن. مادر من قضیه رو فهمیده، اون خیلی پیره.
اشپیگل : پدر شما چه کار کرده است ؟
نجفی : پدر من وقتی 5 سالم بود مرد. اون برای پلیس کار میکرد.
اشپیگل : کجا بزرگ شدید ؟
نجفی : در بندر انزلی ، شهری در شمال ایران.من یه فروشگاه سازهای موسیقی بین سالهای 2000 تا 2004 داشتم و بعدش ایران رو ترک کردم.
اشپیگل : چگونه وارد عرصه موسیقی شدید ؟
نجفی : من برای تبدیل شدن به یه قاری حرفه ای قرآن آموزش میدیدم. از سن 14 تا 18 سالگی.این درگیری باعث شد من هارمونی زبان عربی، تکنیک تنفس و تمام
چیزهایی که لازم بود رو یاد بگیرم و البته این مسئله مطالعه قرآن رو هم برام پیش آورد.
اشپیگل : شما شیفته ی این شده بودید ؟
نجفی : من آدم بسیار مومنی بودم تا اینکه یکروز قرآن رو با صدای یک مصری در مسجد شنیدم. این موسیقی عمیقا منو به خودش فرو برد و اشکم رو جاری میکرد.یه
پسر بچه ای اونجا بود ازش پرسیدم این چه موسیقی هست و اون به من گفت.طول نکشید که که من دوباره به چنین موردی خوردم.اون در جنوب آلمان زندگی
میکرد،گیتار میزد و پینک فلوید گوش میکرد.من دریافتم که علاقه و اشتیاقم به خوندن قرآن مسیری است که به پایان خودش رسیده.
اشپیگل : پس شما برای مطالعه به دانشگاه رفتید.
نجفی : بله ، جامعه شناسی. البته من درسم رو تموم نکردم. در درجه اول بخاطر اینکه اون جامعه شناسی اسلامی بود و من نمیتونستم از دگماتیسم ( اصول فلسفی
) اونجا چیزی بگم. این یه علم نبود ، طوری که در غرب هست. بعدش منو از دانشگاه اخراج کردن پس من تصمیم گرفتم برم ارتش، جایی که من ایمان و اعتقادم رو از
دست دادم.
اشپیگل : چه اتفاقی افتاد ؟
نجفی : تا اون موقع من یک جوان آرمانگرا بودم ، در جهان شعر و اندیشه زندگی میکردم.من فکر میکردم زندگی همه چیز در مورد هنر و فلسفه بود.در ارتش بود که
ناگهان زندگی واقعی رو پیدا کردم.
اشپیگل : شوک واقعیت ؟
نجفی : کاملا ، تقریبا تمام سربازان هم دوره من از کلاسهای پایین تر اومده بودن. من برای اولین بار آدمایی رو دیدم که تلاش میکردن تا زنده بمونن و هیچ چیزی
نداشتن.داستان اینطور افراد تکان دهنده بود. بعضی از اونها مجبور بودن برای مقابله با مواد مخدر بجنگن و بعضی هم مجبور بودن تو این راه همسر خودشون رو
بفروشن.
اشپیگل : چه زمانی بود ؟
نجفی : در سال 1999. سربازی من 21 ماه طول کشید. خانواده من فکر میکردن وقتی برم سربازی کمی معقول تر و آروم تر میشم اما من همیشه در هر چیزی که
انجام میدادم افراطی بودم چه به عنوان یه آدم معتقد و مومن و چه به اصطلاح نا باور .وقتی از سربازی برگشتم بیشتر از همیشه فهمیدم که چقدر بی عدالتی در ایران
وجود داره . گفتن این بی عدالتی مهمترین چیز برای فقرایی بود که از عدالت اجتماعی برخوردار نبودن.
اشپیگل : چرا ایران رو ترک کردی ؟
نجفی : بعد از سربازی من با گروهی مشغول کار در سبک موسیقی پاپ غربی شدم ، ولی اولش ما فقط با آلات موسیقی کار میکردیم چون مشکلی رو برای ما مقابل
مسئولین پیش نمیاوردن.پس من در گروهی بودم که هایی از Gypsy Kings رو میخوند که اونها هم ممنوع نشده بود و به این طریق اجازه کار داشتیم. اما با شروع
سال 2003 من اولین خودم رو نوشتم و خوندم. و به سرعت سرویسهای اطلاعاتی رو پشت خودم دیدم.در نوامبر 2004 من آخرین کنسرتم رو اجرا کردم و از طریق
ترکیه به آلمان فرار کردم.چون من به 3 سال زندان و 100 ضربه شلاق برای یکی از ام محکوم شده بودم.
اشپیگل : چرا آلمان ؟
نجفی : این برگرفته از علاقه ی اولیه من به ادبیات و فلسفه آلمان بود.به عبارت دیگه فرهنگ نزدیک آلمان هم بود و اینکه ایرانی های تبعیدی زیادی هم در آلمان زندگی
کرده بودند.
اشپیگل : این برای یک هنرمند آسان نیست که در تبعید زندگی کند. شما مخاطبان قدیمی خود را از دست داده اید و حالا مخاطبان جدید هم نمی شناسید.

نجفی : من تفننی کارم رو شروع کردم و آخرش به رپ رسیدم.من واقعا موسیقی هیپ هاپ رو دوست نداشتم، مبتذله و فرهنگ پایینی توش هست، مخصوصا رپرهای
گانگستری چیزی من اصلا ازشون خوشم نمیاد. اما در همین حال ، رپ یه زبان ساده، مستقیم و کلامی قوی هست.
اشپیگل : پس نباید برای شما واکنش ها به نقی خیلی سورپرایز کننده باشه، جایی که شما یه امام رو که برای شیعیان بزرگ و مقدس هست به پرده بکارت،
فساد و قسم می دهید. کاور گنبد مسجد را به شکل یک پستان نشان می دهد و بالای آن یک پرچم رنگارنگ در حال وزش است.شما از این بیشتر نمی
توانستید تحریک آمیز تر باشید.
نجفی : برای من کاملا روشن بود که رژیم رو تحریک میکنه. این کاور در میان چیزهای دیگر، اشاره به ازدواج موقت در ایران دارد که توسط ملاها گاهی حتی برای چند
ساعت صورت میگیرد و منبع درآمدی برای آنها حساب می شود. و پرچمی که بر فراز گنبد قرار گرفته نمادی از مجازات مرگ برای هم جنسگرایان است که در لباس دین
توسط رژیم انجام می شود. با این وجود واکنشی شدید تر از این انتظار نمی رفت.
اشپیگل : اینجا در شعر شما بذله گویی هایی هم دیده می شود.
نجفی : بله ، من طنز پرداز هم هستم و قدرت هم طنز رو دوست نداره.
اشپیگل : با این حساب سلمان رشدی هم میتوان یک طنز پرداز نام برد.
نجفی : بنیادگرایان نمی تونند شوخی و طنز رو قبول کنن. همیشه. اونها میخوان ما اطاعت کورکورانه کنیم،طوطی وار هر چیزی که اونا میخوان رو انجام بدیم و محذورات
اونا رو قبول کنیم.
اشپیگل : در نقی شما عکسی از ایران را در قالب یک جامعه کاملا فاسد کشیده اید.
نجفی : و اینکه چطوریه. یه مثال: با توجه به حجاب چند چیز برای زنها در صورتشون باقی میمونه که خیلی مهمه. مثلا ابروها: حتی یه دختر کم سن و سال هم ابروهای
خودش رو تاتو میکنه. در این کشور حوزه های خصوصی و دولتی کاملا از هم جدا هستن.هیچ چیزی در ملاء عام مجاز نیست در صورتی که همه چیز پشت درهای بسته
مجاز هست.
اشپیگل : مردم های شما رو کجا گوش میدن ؟
نجفی : البته در خفاء .
اشپیگل : پس چگونه های خود را در ایران عرضه می کنید ؟
نجفی : زمانی که یه آلبوم جدید منتشر میشه شما میتونید همه جا اونو از طریق اینترنت بخرید به جزء ایران. به همین علت ما به مردم پیشنهاد میدیم که ها رو از
طریق وبسایت ها آزادانه دانلود کنن. مردم میتونن ها رو روی موبایل هاشون گوش بدن.
اشپیگل : آیت های بزرگ ایران بیشتر مسن و سالخورده هستند، در صورتی که بیشتر جمعیت کشور ایران را جوانان تشکیل می دهند. آیا درگیری با شما درگیری با نسل
جوان است ؟
نجفی : در نگاه اول بنظر همینطوره. به اعتقاد من، هر چند آیت های بزرگ مورد استفاده هم قرار میگیرن. اینجا تعداد زیادی پیرمرد وجود داره که زندگی کردن رو
فراموش کردن و آرمانها، منافع و آرزوهای جوانان ایرانی رو لمس نمیکنن. من شرط میبندم که آنها هرگز منو نشنیدن، اونها فقط کلاسهای درسشون و جایی که
آموزش میدن رو میشناسن. من در مورد چیزی دارم حرف میزنم که میدونم. من خودم وقتی جوان بودم اونجا بودم. من به سخنرانی ها گوش دادم، به آیت الله مکارم
شیرازی ...
اشپیگل : کسی که برای اولین بار فتوایی با اسم شما رو صادر کرد.
نجفی : بله ، کسی که وقتی من نوجوان بودم به سخنانش گوش میدادم !
اشپیگل : کسی که به نظر شما به عنوان یه آیت الله بزرگ مورد استفاده قرار میگیره ؟
نجفی : درک ایران به این سادگی نیست. هر چند این نوعی از حکومت استبدادی حساب میشه اما اونها مرکز کنترل نیستن. اینجا نیروهای زیادی به صورت موازی دارن
کار میکنن، ارتش، وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران، روحانیت و دولت. همه ی اونها یه ترس مشترک رو در دل جوانان ایرانی کاشتن.این کاملا مشخصه که چرا اونها از من
تصویر یه دشمن رو ساختن. کنترل از راه دور ! این ایده ای هست که اونها توجه ها رو از بسیاری از فعالان حقوق بشر، روشنفکران، نویسندگان،خوانندگان و ... دور کنن و
به زندان بندازن.
اشپیگل : در سیاست به چه چیزی اعتقاد دارید ؟
نجفی : من به آزادی معتقدم، من به جهانی بدون مرز معتقدم. اما این ایده آل هست، پس از نظر علمی من به یه دولت سکولار که در اون مذهب نقش کوچیکی رو داره
اعتقاد دارم.در دسته بندی های غربی، من احتمالا Social Democratic Pragmatist رو با گرایش آنارشیستی میخوام.به نظر من مهمترین عنصر دموکراسی، حمایت از
اقلیت هاست.
اشپیگل : آیا یک فتوا میتواند تجدید نظر شود ؟
نجفی : این هرگز قبلا اتفاق نیفتاده. آیت الله های بزرگ باور دارن که اونها حقیقت مطلق رو در اختیار دارن و به همین خاطر از خطا به دور هستن.
اشپیگل : آیت الله امجد که هم اکنون در تبعید زندگی میکند این حکم فتوا علیه شما را محکوم کرده اند.آیا شما متحدی فراتر از طرفداران خود دارید ؟
نجفی : اینجا هزاران نفر از اونها وجود دارن که بر روی اینترنت حرف میزنن و منو تشویق میکنن که تسلیم نشم.
اشپیگل : آیا شما وحشتی ندارید که باید مدتی طولانی را به صورت مخفی زندگی کنید ؟
نجفی : بله ، البته. من یه موزیسین هستم و باید کارم رو بکنم.من نمیتونم تسلیم بشم. من حتی شجاع تر شدم.ما میدونیم که تعداد زیادی دشمن داریم.نه تنها در
ایران.اما این مهم نیست. آینده متعلق به ماست.من فکر میکنم که هنر یک نیرویی هست که میتونه دنیا رو تغییر بده.
اشپیگل : این سخنان عالی هستند.
نجفی : شب گذشته من یه ویدئو رو در اینترنت دیدم. دو تا مردی که نقاب زده بودند منو تهدید میکردن، به زبان فارسی اما با لهجه افغانی. اونها سوال میکردن. چرا تو به
اعتقادات ما توهین کردی؟ ما پیدات می کنیم. مهم نیست کجا پنهان شدی، هیچ کجا امنیت نداری. و بعدش اونها به آلمانی صحبت کردن. شاید اونها در آلمان زندگی میکنن
یا اینجا بزرگ شدن.من باید چیکار کنم ؟ تسلیم بشم؟ اظهار پشیمانی کنم ؟ من اینکارو نخواهم کرد. من به تاریخ باور دارم. ما به زمان احتیاج داریم.زمان میبره تا
چیزهایی تغییر کنه اما این اتفاق خواهد افتاد
[/size]
Back to top Go down
mr.WHITE
Programmer & Support
Programmer & Support
mr.WHITE

PostSubject: Re: mosahebete shahin najafi new   mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeTue Jun 05, 2012 9:35 pm

Iman man tasvirisho gozashtam to music
Back to top Go down
http://www.goal.com
imanking
Badbuzzer
Badbuzzer
imanking

ASL : (-.-),(-.-)@n.c

PostSubject: Re: mosahebete shahin najafi new   mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeTue Jun 05, 2012 9:37 pm

kho inam harfashmosahebete shahin najafi new 364988687
Back to top Go down
The,famous
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
The,famous

ASL : beheshte iran RASHT

PostSubject: Re: mosahebete shahin najafi new   mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeTue Jun 05, 2012 11:07 pm

Nice iman
Etela'atamo kamel kardi
Back to top Go down
KinG_MasteR
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
KinG_MasteR

ASL : King

PostSubject: Re: mosahebete shahin najafi new   mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeTue Jun 05, 2012 11:26 pm

kolan az shah!n najafi khosham nemiad :s
Back to top Go down
The,famous
FreeBuzz Team
FreeBuzz Team
The,famous

ASL : beheshte iran RASHT

PostSubject: Re: mosahebete shahin najafi new   mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeWed Jun 06, 2012 12:37 am

extra_boy wrote:
kolan az shah!n najafi khosham nemiad :s
To azam badet miad haq dari chon/ kasi mese man az zeshtia too cheshat nakhund
Hata age nefrat dari haq dari chon / mariz az doktor hamishe badesh miad
Back to top Go down
star
T-SBD
T-SBD
star

PostSubject: Re: mosahebete shahin najafi new   mosahebete shahin najafi new Icon_minitimeWed Jun 06, 2012 12:49 am

zude bfahmim shahin najafi ch mge Smile
Back to top Go down
http://barf-design.ir
Sponsored content

PostSubject: Re: mosahebete shahin najafi new   mosahebete shahin najafi new Icon_minitime

Back to top Go down

mosahebete shahin najafi new
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» New Track { Shahin Loknat } Ahang Saz >>> Al! Xcal!b
» New Track { Shahin Loknat } ba A.H.A.N.G sazi khodam :| xcal!b